Av Tüfeği Tamiri

Tek Kırma Av TüfekleriTek Kırma Av Tüfekleri SD1 (Standart Model)

36 kalibre model av tüfeğiçok uygun olarak kapınıza teslim. ucuz ve kalitesi ile her çeşit modelleri bide var. firmamızın ürünlerine göz atın ve göz atmadan silah almayın. av silahları almak için bayi bayi dolaşmanıza gerek yok bizim çeşitlerimize ve tek tüfek modellerimize bir bakın
hem ucuz hem kaliteli ucuz tekli kırma av tüfekleri sadece bizde. özel şiparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.
Üzümlü tek kırma tüfekler 2 yıl garantilidir.
çeşitlerimiz 36 kalibre av tüfeği, 28 kalibre, 20 kalibre, 16 kalibre ve 12 kalibre çift üstten kırma uzun ve kısa namlu seçeneklerimiz mevcuttur.
Üzümlü kamuflajlı kaplama tek kırma tüfekler ve karbon kaplama tek kırma av tüfeği fiyatı 250,00 TL dir. Tüm model seçeneklerimize bakmadan malzeme almayın. 250,00 TL den başlamaktadır. kaliteli malzeme almanın en kolay yolu bizi aramanızdır. ararsanız karlı çıkarsınız.
Ucuz tek kırma tüfek imalat firmamız Beyşehir ilçesinde Üzümlü kasabasındadır. yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli kısa namlulu ürünler hesaplı bir şekilde imal etmekteyiz.
ürün alırken bir değil belki bin kere düşünmek, çok araştırma yapmak, güvenilir yerlerden kalitesini ispatlamış firmalardan bu tür modelleri almak gerekir. Bu konuda kaliteli tek kırma tüfekler Avrupa kalitesinde 12, 16, 20, 28 ve 36 kalibre modelleri üreten firmalarda var Üzümlü'de. 10 yılı aşkındır faaliyetin sürdüren firmalardan Grand  tek kırma av tüfekleri ve "Üzümlü Silah Sanayi kooperatifi" bu iki firmanın ürettiği modeller piyasada bulabileceğiniz modellerle ile kıyaslandığında hem kaliteli, hem de hesaplıdırlar.
Huğlu üretimi modelleri denemeden malzeme almayın. tekli modellerimiz.rota firmasının  üstten tek  kırmalı tüfek fiyatları ve plastik dipçikli alttan kırmalı olan bütün modeller web sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz.
yanında deri fişeklik, su geçirmez avcı yeleği hediye ediyoruz.
Üzümlü bir namlulu tüfek sanayisi çok yüksek bir kasabasıdır. Kasabamızda çok kaliteli modeler üretmekteyiz..
Siz sayın müşterilerimiz ürün almadan bizimle görüşün, almak istediğiniz modeller yarı yarıya yüzde 50 indirimli sadece bizde..
Evet yanlış duymadınız, piyasa ücretinin çok çok altında satıyoruz..
Kampanyada stokların yarısına gelindi.
Hadi sonuna geldik..
Bitiriyoruz.
kasabamızın teknoloji sanayisi çok yüksek ve çok gelişmiştir. Kasabamız da çok kaliteli ucuz üstten kırmalı tek av tüfeği üretilmektedir..
Müşteri memnuniyeti bizde ilk sırada gelir. bir namlulu 2017 tek tüfek model almadan önce bizimle mutlaka görüşmeniz sizin menfaatiniz icabıdır. almak istediğiniz sadece bizde. Piyasada satılan ücretlerin yarısına biz satıyoruz.
Kampanyada stokların sınırlıdır.
Hadi bekleme bu modelleri hemen almak için acele edin çünkü, son 10 adet kaldı.
Yeni modelimiz kamuflaj kaplama av tüfeği, bir fişek kapasiteli ve 36, 20, 28, 16 ve 12 kalibrelidir, avrupa ayarında kalitelidir, ustalar hariç aradaki farkı kimse anlayamaz ve bilemez. Yeni modelimiz şuan bayilere ulaşmadı, yani satışa çıkmamıştır. 2017 model ilk ve sadece bizim web sitemizde, üstelik tanıtımı nedeniyle şimdilik sadece 250,00 TL  Beklemeye gerek yok.. elinizi çabuk tutun, stoklarımız bitmeden hemen sipariş verin, karlı çıkın.
Yılbaşına kadar sipariş veren müşterilerimize, ürünlerin yanında hediye gönderiyoruz, 50,00 TL değerinde süpriz hediyeler sizleri bekliyor.. Avcı yeleği, Fişek hediyeli

Üzümlü silah fiyatları

Klasik bir namlulu üstten tek kırma av tüfeği ve günümüzün geliştirilmiş süperpozeleri ile karşılaştırıldığında, bu yarı otamatik ve pompali modeller aynı estetik ve zarafeti görmek mümkün olmayabilir. Belki de bu sebepledir ki, İngiliz atıcılığının aristokrat kesimi tarafından bir türlü kabul görmemişlerdir. Buna karşılık, Amerika'da en yaygın olarak satılan yivsiz modeller de bu grup olanlardır.
Yarı otomatikler amaç, boş kovanın atılması ve yerinin yenisiyle doldurulmasıyla ilgili yapılması gereken işlemlerin,kullanıcın müdahalesi olmaksızın yapılmasıdır. bu modelde bunu sağlamak için tepmeli ve gaz kaçırmalı diyebileceğimiz iki ayrı sistem kullanılmıştır.


Plastik Dipçik Tek Kırma Tüfek PL1
tek kırma av tüfekleri
Av Tüfeği Satışı
Copyright © otomatikavtufekleri.com tüm hakları saklıdır.
Kepez Silah Sanayi


Kamuflaj Kaplama Tek Kırma Av Tüfeği KA


Çeviz Dipçikli Tek Kırma Tüfek
ÖZELLİKLERİ:

 
      Kalibre & Fişek Yatağı :     12 KALIBRE (Değisik çaplarda mevcut)  & 76mm
      Gövde                        :      7075 Alüminyum
      Namlu Boyu                :      50cm-61cm-65cm-71cm - Ağırlık :  3 Kg
ÖZELLİKLERİ:

 
      Kalibre & Fişek Yatağı :     12 KALIBRE (Değisik çaplarda mevcut)  & 76mm
      Gövde                        :      7075 Alüminyum
      Namlu Boyu                :      50cm-61cm-65cm-71cm - Ağırlık :  3 Kg
ÖZELLİKLERİ:


      Kalibre & Fişek Yatağı :    12 KALIBRE (Değişik mevcut) & 76mm
      Gövde                        :     7075 Alüminyum
      Namlu Boyu               :     50cm-61cm-65cm-71cm - Ağırlık :  3 Kg
ÖZELLİKLERİ:

 
      Kalibre & Fişek Yatağı :   12 KALİBRE (Değişik çaplarda mevcut) & 76mm
      Gövde                        :   7075 Alüminyum
      Namlu Boyu               :    50cm-61cm-65cm-71cm - Ağırlık :  3 Kg
Tek Kırma Av Tüfeği Standart Model
Plastik Dipçik Tek Kırma Tüfek
Üzümlü Tüfekler
Çizilmez, Su Geçirmez Kamuflaj Kaplama Modeli
Kamuflaj Kaplama Tüfek
Kamuflaj Kaplama Model Fiyatları
üzümlü silah sanayi
Çeviz Dipçikli Tek Kırma Modeli
al bayrak

otomatikavtufekleri.com
kargo ile ödeme
     PTT Kargo ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünün, PTT görevlisi tarafından size tesliminde ödeme yaparsınız. 
Üzümlü Tek Kırma Tüfek
kateli silahlar
üzümlü silah sanayi
av tüfekleri fiyatları
DİĞER ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ