otomatikavtufekleri.com

Şarjörlü Kısa Pompalı Av Tüfekleri Fiyatları

Yeni modelimiz Üzümlü şarjörlü kisa pompalı silah 10+1 fişek kapasiteli ve 36 kalibredir, fiyatı ise kısa bir süre tanıtım için sadece 750,00 TL. M-16 modele çok benzer, ustalar hariç aradaki farkı kimse anlayamaz.
Yeni 2017 model en ucuz pompalı tüfek fiyatları zam gelmeden önce hemen almanızı tavsiye ederim, şuan tanıtım fiyatı sadece 750,00 TL. bu şarjörlü tüfekler, sılah bayileride satışa çıkmamıştır.
Yeni model pompalılar silahları ilk ve sadece web sitemizde satışa sunulmuştur. Üstelik beklemeden, ücretsiz ve hemen kargo ile gönderiyoruz. Elinizi çabuk tutun, stoklarımız bitmeden hemen sipariş verin..
Avrupa’ya ihraç edilen Üzümlü bora otomatik pompalı silahlar, Avrupa’da yok satmaktadır. 36 kalibre, kisa 47 cm namlu, 10+1 fişek kapasiteli şarjorlu, m-16 bora silah en ucuz fiyatı 1.150,00 TL
Sayın müşterilerimiz lütfen şarjörlü kısa silah almadan önce bizimle görüşün, almak istediğiniz kısa namlulu tüfekler ucuz silahlar çok uygun fiyatlara, web sitemizden, üstelik taksitle satın alabilirsiniz.
Tüfeklerde fiyatları indirdik!.. otomatik şarjörlü pompalı silahlar yarı fiyatına, yüzde %50 indirimli satıyoruz.. İddia ediyoruz en ucuzu bizde, başka yerde arama.
Kampanya stoklarla sınırlıdır, Aceleden kazançlı çıkar..

Kısa Namlulu Ucuz Tüfekler

Üzümlü Arthemis şarjörlüler yüzde 50 indirimli, 3 yıl garantili, kısa av tüfekleri tamiri, 12, 16, 20, 36 kalibre seçenekleri, 47 cm kisa namlulu 10+1 fişek kapasiteli pompalı av tüfeği fiyatı 1.650,00 TL
Üzümlü kısa pompalı silahlar, 12 kalibre, kisa katlanır plastik dipçik modellerimizin ücreti 750,00 TL'dir. Yanında fişek hediyesi ile birlikte.

Kısa Pompalılar Kanunen Yasal Mı?

Otomatik Pompali Silahlar Namlu Uzunluğu Kaç Cm Olmalıdır?

Yasal Namlu uzunluğu 47 cm'dir bundan daha kısa namlu pompalı tüfeklerin uzunluğu 2521 sayılı ateşli silah kanununa göre yasal değildir. Bu beyaz krom kaplama pompali silah modelimiz  2 yıl garantilidir. modelimizin namlusunun boyu 35 cm kadardır, namlusu çok kısa olduğu için bu şarjörlü pompalılar yasal değildir. Kisa namlulu bu model katlanır dipçikle satılamaz. Bu modellere fatura kesilemez. Yasal olarak av tüfeklerinde namlu boyu 50 cm’dir.  Bu modelimizin namlusu çok kisa olduğu için bu pompalılar avda kullanılamaz. Avda kullanmak isteyenler için özel tasarlanmış takozlar vardır. Yasal olarak bu takozlarla ava gitmek gerekir. Onun için avcılar bu silahları tercih etmezler..
Görünümü?  
Klasik çift kırma ve günümüzün geliştirilmiş süperpozeleri ile karşılaştırıldığında, yarı otomatik ve pompalı silahlar aynı estetik ve zarafeti görmek mümkün olmayabilir. Belki de bu sebepledir ki, İngiliz atıcılığının aristokrat kesimi tarafından bir türlü kabul görmemişlerdir.
Nasıl Çalışır?
Otomatik silahta amaç, boş kovanın atılması ve yerinin yenisiyle doldurulmasıyla ilgili yapılması gereken işlemlerin, avcının müdahalesi olmaksızın yapılmasıdır. Bu modellerde bunu sağlamak için tepmeli ve gaz kaçırmalı diyebileceğimiz iki ayrı sistem kullanılmıştır.
Bu tür manuel doldurmalı otomatik silah modellerinde diğer modellerin aksine 12 kalibre fişek ve 16 kalibre fişek seçenekleri vardır, çok fazla seçeneğe sahip değildir. Oysa çiftelerde ve tam otomatiklerde durum farklıdır, bu modellerde çok fazla kalibre ve fişek seçeneği mevcuttur.

En Ucuz Şarjörlü Pompalı Silah Modelleri

Taktikal Kısa Dipçik Şarjörlü Pompalı Av Tüfeği Taktikal Dipçik Şarjörlü Kısa Pompalı Av Tüfeği Product description: Üzümlü Silah, Şarjörlü Pompalı Av Tüfeği Satışı, 47 Cm Kısa Namlu, Taktikal Dipçik, 4+1 ve 6+1 Şarjör Kapasiteli Pompalı Silahın Fiyatı 575,00 TL ...
  1. Üzümlü Otomatik Av Tüfekleri
  2. Pompalı Şarjörlü Tüfekler
Şarjörlü Pompalı Av Tüfekleri Modelleri
Pompalı Tüfekler
Otomatik Tüfekler
Şarjörlü Otomatik Tüfekler
Kamuflaj Kaplama Otomatik Tüfekler
otomatik-ust-banner
Pompalı Şarjörlü Tüfekler
İngilizce
Dil Seçimi:

Güvenli Alışveriş
Kapıda Ödeme
Sitede Ara
Yivsiz Av Tüfeği Ruhsatı Nasıl Alınır?
** Kaymakamlık Makamına Dilekçe

** 4 Adet Vesikalık Fotoğraf

** Savcılıktan Sabıka Kaydı (Silah Ruhsatı İçin ibaresi bulunacaktır)

** Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

** Aile Hekimliğinden Sağlık Raporu (Silah Ruhsatı İçin)

** 1 Adet Karton Dosya (yarım kapak telli dosya)

otomatikavtufekleri.com-alt-banner
çok kaliteli tüfekler, çok uzuca ve vade farkı olmadan 3-6 ve 9 taksitle Üzümlü av tüfekleri satışı, avcı dostlar bu fırsatı kaçırmayın 2017 ve 2018 model av tüfekleri, kısa bir süre için sadece 550,00 TL fiyatlara av tüfeği satışı, web sitemizi hemen ziyaret edin kazançlı çıkın.
Copyright © otomatikavtufekleri.com.
Sipariş: 0532 483 5668
Katlanır Dipçik Şarjörlü Kısa Pompalı Av Tüfeği
Şarjörlü Kısa Pompalı Tüfek
Model : Sarjörlü Pompalı 1020
Kalibre : 12
Namlu Uzunluğu : 47 Cm
Fişek Kapasitesi : 4+1 - 6+1
Dipçik : Katlanır Dipçik
Tabanca Kapze Kısa Şarjörlu Pompalı Tüfek
Şarjörlü Kısa Pompalı Av Tüfeği
Model : Şarjörlü Pompalı 1021
Kalibre : 12
NamluUzunluğu : 47 Cm
Şarjör Kapasitesi : 4+1 - 6+1
Dipçik : Tabanca Kapze
otomatik üst şerit
Taktikal Dipçik Şarjörlü Kısa Pompalı Av Tüfeği
Pompalı Şarjörlü Av Tüfeği
Modeli : Sarjorlu Pompall 1022
Kalibre : 12
NamluBoyu : 47, 51 Cm Kısa Namlu
Şarjör Kapasitesi : 4+1 - 6+1
Dipçik : Taktikal Dipçik
Taktikal Dipçik Şarjorlu Kısa Pompalı Av Tüfegi
Şarjörlü Kısa Pompali Tüfek
Modeli : Şarjörlü Pompali 1023
Kalıbre : 12
Namlu Uzunlugu : 47, 51 Cm Namlu
Şarjör Kapasitesi : 4+1 - 6+1
Dipcik : Taktikal Dipçik
Kısa Şarjörlü Pompalı Av Tüfekleri
Kısa Pompalı Şarjörlü Av Tüfeği
Modeli : Sarjorlu Pompall 1024
Kalıbre : 12
NamluUzunluğu : 47 Cm Namlu
Şarjör Kapasitesi : 4+1 - 6+1
Dipcik : Tabanca Kapze
Kısa Pompalı Şarjörlü Av Tüfeği
Şarjörlü Kısa Pompalı Silah
Modeli : Sarjorlu Pompall 1025
Kalıbre : 12
NamluUzunluğu : 47 Cm Namlu
Şarjör Kapastesi : 4+1 - 6+1
Dipcik : Tabanca Kapze