otomatikavtufekleri.com
otomatik-ust-banner

Üzümlü Silah Sanayi Kooperatifi

Ucuz ve kaliteli Konya Üzümlü av tüfekleri arayanların dikkat etmesi gerekenler?
Konya Beyşehir ilçesi Üzümlü Silah kooperatifi sanayi, yaklaşık olarak aylık 100.000 adet tufek üretimi mevcuttur. bunların bir kısmı kaliteli bir kısmı ise ucuz ve kalitesiz silahlardır. bunun için tüfek alırken dikkat etmek ve uzman birisinden yardım almak gereklidir.
Çok kaliteli Üzümlü av tüfeği fabrikası ( Arthemis, Bora, Kral ARMS, Torun ARMS, Sarsılmaz, Derya gibi fabrikalar en iyi yerli tüfek sanayi üreticileridir.) bu üretici firmalar Avrupa, ABD, Kanada gibi gelişmiş ülkelere ürün satışı yaparlar. Ama kalitesiz yerli üreticiler merdiven altı tabiri ile tüfek üretim yapıp, gelişmemiş 3. Dünya ülkelerine Suriye, İran gibi Ortadoğu ve Asya gibi Ülkelere kalitesiz ve ucuz av tüfeği satışı yapan Üzümlü tüfek silah fabrikaları vardır.

En İyi Yerli ve Ucuz Konya Av Tüfeği Hangisi

(Üzümlü Silah bayisi,- Konya ili, Beyşehir İlçesine bağlı güney istikametinde toros dağları eteğindedir. Üzümlü’nün ilçeye uzaklığı 25 km’dir. Dağlarında bıldırcın ve keklik avı. Beyşehir gölünde ise ördek avı, meke ve balık avı yapılmaktadır. Konya Av tüfekleri ördek ve keklik avında  bir numaradır uçanı kaçanı vurur)
Konya'nın ve Üzümlü'nün kaliteli otomatik pompalı silah üretim fabrikası neresi diye sorarsan Hasan Kepez Silah bir numaradır.

Üzümlü Av Silahı bayisi yetkili satıcısı nerede?

(Hasan Kepez, Kepez Konya Üzümlü Silah kooperatifi  Ana Bayisidir. Bize ulaşabileceğiniz, irtibat numaralarımız; Telefon 0 532 483 5668, eposta: info@otomatikavtufekleri.com
Firmamızın silahların kalitesi tatışılmaz Üzümlü’de üretilen tüfekler içerisinde en iyi yerli üreticisidir. Firmamız Tüfekleri en az 2 yıl garatilidir, TSE standartlarındadır, tutukluk yapmaz. avcı dostudur, avcıyı yolda bırakmaz)

Üzümlü silah kooperatifi sanayi nerede?

Üzümlü Kooperatifi silah sanayi fabrikası şuan üretim yapmamaktadır, fabrika kapalıdır. Tufek satışları şuan yoktur, ama elinizdeki silahları tamir, onarım ve arıza konusunda biz yardımcı olabiliriz) Arızalı tüfekleri bize gönderip onarımını yatırabilirsiniz.
Üzümlü av tüfekleri satışları, kapıda ödeme imkanı ve hemen kargo, ayrıca 2 yıl garantili faturalı...
Avcı kullanma kılavuzu?
Tüfekleri avda kullanma talimatı nedir? (tüfekler pompalı, otomatikler avda takozlu olarak kullanılmalıdır, 2’den fazla fişek alırsa bu 2521 sayılı ateşli silah yasasına göre uygun değildir)
İletişim Bilgilerimiz
Üzümlü Mahallesi Şıhlar Sk. No: 70 42720
  1. Üzümlü Otomatik Av Tüfekleri
  2. Üzümlü Silah Sanayi Fabrikası
BEYŞEHİR  KONYA
Tel: 0 532 483 5668

İletişim
İletişim Bilgilerimiz
otomatikavtufekleri.com-alt-banner
Dil Seçimi:
Üzümlü Otomatik Silah Sanayi
Şarjörlü Kısa Pompalı Av Tüfekleri
otomatikavtufekleri.com-
Kepez Silah Sanayi,
Hasan Kepez..
google-cifteavtufekleri.com
facebook - otomatikavtufeklericom
twitter - cifteavtufekleri.com
Bizi Takip Edin
youtube-cifteavtufekleri.com
İngilizce
Copyright © otomatikavtufekleri.com.
Yüzde 60 İndirimli, En Ucuz Silahlar..
Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme İmkanı İle Güvenli Alışveriş..
Şarjörsüz Modeller 375,00 TL, Şarjörlü Silah Modeller 550,00 TL Fiyatlara..
otomatik üst şerit
Tüm Silahlarımız Garantili ve Faturalıdır..