otomatikavtufekleri.com
otomatik-ust-banner
Firmamız - Üzümlü Silah Sanayi
     YİVLİ VE YİVSİZ AV SİLAHLARI, TABANCA GİBİ.. HER TÜRLÜ SİLAHIN TAMİRİ, BAKIM VE ONARIMI YAPILIR.
    TAMİR VE İMALAT KONUSUNDA FİRMAMIZIN BÜTÜN İZİN VE BELGELERİMİZ TAMDIR.

Ucuz Satılık Av Tüfekleri

piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlara satılık ucuz Üzümlü av tüfeği satışı yapmaktayız. Üzümlü silah fabrikasıdan kapınıza, ilk elden tüfek kooperatifi satış. Kapıda ödeme kolaylığı ile Yivli ve Yivsiz Her Türlü Satılık Konya av tüfekleri satışı, tamir bakım işlemleri,
Bakım ve Onarım İşleri,
Her Türlü Üzümlü silah kooperatifi sanayi ve Malzeme Satışı bizim işimiz. uzmanlık alamızdır. yaban av silahları ve malzemeleri çok uygun fiyatlara

İkinci El Silah Satışı

silahlarımız dış ülkelere ihraç olarak gönderilmektedir..
kampanyalı satışlar başlamıştır. İkinci el silahlar, Üzümlü tüfek fabrikasında, kooperatifte yenilenerek ve tüm arızası giderilerek, sizlere sıfır ayarında tüfek olarak gönderiyoruz ve ihraç fazlasını en uygun ve ucuz otomatik av tüfekleri satışı yapılmaktadır. üstelik bu model silahlar indirimli ve kampanyalıdır. ücretsiz kargo, ile gönderiyoruz.
35 cm kısa namlu pompalı tüfekler satışı yapılmaktadır. bu model tüfeklerimizin fiyatı 450,00 TL den başlamaktadır. web sitemizde şarjörlü tüfeklerde mevcuttur, bu model tüfeklerimizin fiyatları ise 550,00 TL dir. Tüfeklerimiz 2 Garantili ve faturalıdır. Ücretsiz kargo ile kapıda ödeme ile gönderilmektedir.
Türkiye'de bulabileceğiniz en uygun fiyatlar, avcılar, silah koleksiyoncuları bu fırsatı kaçırmayın.
       Firmamız Konya'nın Beyşehir ilçesine bağlı Üzümlü kasabasında bulunmaktadır. Kasabamız da ağırlıklı olarak yüksek teknoloji ve uzmanlık gerektiren Tüfek üretimi yapılmaktadır. Kasabamızda 50’un üzerinde silah imalathanesi vardır. Bu silah imalathanelerin bazıları kalitesiz malzeme ve işçilik kullanarak ucuz fiyatlara silah satışı yapmaktadır. Bu tür silahlar genelde Afrika, Ortadoğu, İran ve Arap ülkeleri gibi alım gücü düşük, üçüncü dünya ülkelerine satış yapmaktadırlar. Bu kalitesiz silahlardan şiddetle kaçınmanızı, mutlaka güvenilir, uzman kişi ve kuruluşlardan yardım almanızı öneririz. Üzümlü Silah almak ve tamir yaptırmak istediğiniz firmalardan belge ve bilgi isteyiniz ve araştırınız. Firmamız 1980'den beridir bu sektörün içinde yer almış, bu tecrübe ve bilgi birkimini babadan oğula aktararak, yivli ve yivsiz her türlü silah tamirini yapakta ve silah imalatı yapmaktadır. Firamamızın imalat ve tamir için gerekli olan izin, ruhsat gibi bütün belgeleri tam olup bu konuda faaliyetini sürdürmektedir.
Misyonumuz; çağın gereklerine uygun olarak gelişim kaydeden, avcılık ve av tüfeği sektöründe adından söz ettiren, geçmişin tecrübesiyle geleceğin hızla büyüyen sektöründe prestij sahibi, performansın, kalitenin, memnuniyetin ve iletişimin temel değerler olduğu sahip olunan tüm bireysel ve kurumsal ilişkilerin sermaye edilmediği uzun vadeli beraberliklerin sağlandığı bir av tüfeği markası olmaktır.
21. yüzyılın teknolojisi ve sektörün gerektirdiği kalite, güven ihtiyacını birinci planda tutarak sahip olduğu teknik imkânları ve tecrübesiyle daha uzun yıllar avcılık ve av tufegi sektöründe söz sahibi, sorumluluk alanlarına giren konularda elindeki geniş imkânları en iyi şekilde kullanarak en kısa süre içerisinde çözümler sunan, ürettiği markanın sürekli arkasında ve kurum olarak teminatı olan, müşteri odaklı hizmetin en önemli değer olduğu ve bu anlayışın yıllar yılı devam ettiği bir marka olmaktır.
Hakkımızda
Dil Seçimi:

Güvenli Alışveriş
İngilizce
Kapıda Ödeme
Sitede Ara
otomatik üst şerit
Yivsiz Av Tüfeği Ruhsatı Nasıl Alınır?
** Kaymakamlık Makamına Dilekçe

** 4 Adet Vesikalık Fotoğraf

** Savcılıktan Sabıka Kaydı (Silah Ruhsatı İçin ibaresi bulunacaktır)

** Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

** Aile Hekimliğinden Sağlık Raporu (Silah Ruhsatı İçin)

** 1 Adet Karton Dosya (yarım kapak telli dosya)

otomatikavtufekleri.com-alt-banner
Copyright © otomatikavtufekleri.com.
Sipariş: 0532 483 5668
UZUMLU MAHALLESİ - BEYŞEHİR /KONYA
çifte av tüfeği otomatikavtufekleri.com
otomatik av tüfeği otomatikavtufekleri.com
otomatik av tüfeği otomatikavtufekleri.com