Av Tüfeği Tamiri ve Onarımı

AV TÜFEĞİ TAMİRİ

    SİLAHLARIMIZ ÇOK KIYMETLİDİR. GEREKTİĞİNDE TIKIR TIKIR ÇALIŞMALIDIR. ONUN İÇİN SİLAHINIZIN TAMİRİNİ, İŞİN UZMANI OLAN KİŞİ  VE KURULUŞLARA YAPTIRMALISINIZ.
       SİLAH TAMİR VE İMALAT İŞİ BİZE BABADAN MİRASDIR. FİRMAMIZ 32 YILDIR SİZ SAYIN MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEDİR. TAMİR KONUSUNDA BİZE GÜVENİN 
Tamir ve Bakım için bize şu numaradan ulaşabilirsiniz.
                     
                                                                                         
0 532 483 5668
       Firmamız Tabanca ve Av tüfekleri tamiri konusunda tamamen uzmanlaşmış kadrosu ile 32 yıllık tecrübenin vermiş olduğu ustalık ve teknolojik yeniliklerle beraber siz sayın müşterilerimize, en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Tamirini yaptığımız tüfeklerde 1. kalitede malzeme ve işçilik kullanmaktayız. Her türlü yivli ve yivsiz av tüfeği ve tabanca tamir izin ve belgemiz yasalara uygundur. Tüfeğinizi kargo ile gönderebilirsiniz, yasal yönden herhangi bir sorun çıkmamaz (Ruhsatlı Silahlar için). Silahlarınızı itina ile ağır bakımları, tamir, boya, krom gibi işlemleri yaptırabilir hatta isterseniz El İşçiliği veya Lazer işleme ile harika Gravür İşlemeler Yaptırabilirsiniz.
    Yıpranmış Tabanca ve Av Tüfeği gibi silahlarınızın boya ve krom işlemi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.
silah bakımı
Kepez Silah Sanayi, Av Tüfeği Tamiri, Tabanca Tamiri
Al Bayrak

ÜZÜMLÜ MAHALLESİ - BEYŞEHİR /KONYA Av Tüfeği Tamiri Üzümlü Silah Sanayi
Copyright © otomatikavtufekleri.com tüm hakları saklıdır.
av tüfeği
     PTT Kargo ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünün, PTT görevlisi tarafından size tesliminde ödeme yaparsınız. 
silah tamiri
tüfek tamiri